Ciucholandy oferują niedrogie oraz pozostałe części garderoby. Całe szczęście w dobrych lumpeksach proponują tylko dobrej jakości ciuchy, które wydają się być nie używane, a cena jest bardzo korzystna. Dzisiaj ubieramy się w lumpeksie.

Moda w lumpeksie

używane bluzy damskie używane bluzy damskieModa idzie zawsze swoim torem, jednak nie zmienia się tak dynamicznie, aby ciuchy używane w lumpeksach były niemodne.
Dlatego też sporo z ciucholandów ma w swojej ofercie ciuchy bardzo dobrej jakości i znanych firm odzieżowych, ale oczywiście używane. Krótko mówiąc można ubrać się modnie i bez opróżniania całego portfela czy konta bankowego.
Wydając określoną sumę w lumpeksie i zwykłym odzieżowym, z pewnością co do ilości ciuchów lepiej wypadnie lumpeks, a jeżeli umiemy dobrze szukać to i jakościowo lumpeks dorówna nowej odzieży prosto z fabryki.

Dostawy, regularnie i z sensem

Większość lumpeksów i ciucholandów jest dość dobrze zaopatrzona w różną odzież.
Ciuchy damskie, męskie i dziecięce w różnych rozmiarach i fasonach, często zdarzają się ciuchy firmowe i markowe np.
nike, czy adidas.
Od lat lumpeksy stosują pewien trick, mianowicie dostawy w określony dzień tygodnia. W ten sposób ludzie chcący wybrak coś dla siebie i mieć jeszcze duży wybór wybierają się w właśnie ten dzień. Nie raz byłem świadkiem kolejki przez otwarciem jednego z takich miejsc właśnie w dzień dostawy, kolejka ludzi była dość pokaźna. O dziwo nie tylko starsze kobiety stały w tejże kolejce, również młode osoby oraz mężczyźni, widocznie również w poszukiwaniu odzieży dla siebie.

Tanie i markowe

Niektórzy ludzie lubią ubierać się w markowe i drogie ciuchy.
Oczywiście nikt im nie zabroni, jednak są i tacy, którzy cenią sobie markową odzież, ale kupują ją w ciucholandach, przez co maja ten sam produkt w bardzo niskiej cenie. Duża część ubrań w lumpeksach jest na tyle nowa, ze nawet nie widać żadnych śladów noszenia, dlatego jeżeli komuś nie przeszkadza, ze tą bluzkę nosił ktoś inny to bez problemu może kupować firmową odzież w takich miejscach.
Sporo zaoszczędzimy, a do tego lumpeks można odwiedzać regularnie i zawsze znajdziemy tam coś nowego, co może nam się spodobać..
Dodane: 10-10-2016 13:47

Tagi: styl odzież moda lumpeks używane bluzy damska ciucholand

Widok do druku:

używane bluzy damskie